Prestij Koltuk Takımı Ürün Açıklaması

Kullanılan malzemelerin kalitesi doğrultusunda uzun yıllar sorun yaşamadan kullanılabilecek bir koltuktur. Farklı ren, ölçü ve kumaş kullanılarak tasarlanabilir. Ölçü konusunda kullanılacak olan eve ücretsiz keşif yapılarak mekana bağlı olarak en ideal olan ebatlarda  üretim yapılabilir.

Prestij Koltuk Takımı leke tutmaz ve silinebilir özellikleri ile temizlik konusunda sorun yaşatmayacak bir  koltuktur. Ürün iskeleti sağlam ve süngeri kaliteli olduğundan çökme ve şekil bozukluğu gibi konularda problem çıkarmayacak bir koltuktur. Yatak odası, evin girişi ve salon için kullanılmaya uygundur.

Her ortama uyum sağlayan hem modern hem de klasik çizgiler taşıyan bir koltuktur. Fiyatı da piyasaya kıyasla her bütçeye uyacak şekilde ücretlendirilmektedir.

Prestij Koltuk Takımı Açıklaması

İskelet Fırınlanmış Gürgen Ağacı   Sünger 32 DNS sünger sertliği talebe göre değişebilir   Kumaş İstediğiniz renk ve desen seçenekleri   Deri Gerçen ve sunni deri seçeneklerimiz mevcuttur  Malzeme Sağlığa zarar vermeyen malzemeler kullanılmaktadır   Nakliyat İstanbul içi ücretsiz nakliyat

Ürün Hakkında Soru ve Yorumlarınız İçin

Ürün Hakkında Soru ve Yorumlar